20 stycznia 2017

Praktyki w Airport Hotel Okęcie w Warszawie

 
Na początku roku, gdy życzyłam Wam wszystkiego co najlepsze, pisałam też, że mam wiele marzeń i celów do zrealizowania w 2017 r. Jedno marzenie właśnie się spełniło! Ostatnie kilka dni spędziłam na praktykach w cukierni w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. To był niezwykły tydzień! Poznałam niezliczoną ilość fantastycznych, bardzo uprzejmych ludzi z ogromną pasją. To, co miałam przyjemność tam zobaczyć i zrobić nie da się opisać słowami.
 
 
Deserów cukierni Czekolada Café nie można już nazwać zwyczajnie deserami... to dzieła sztuki, które dzięki malutkim szczególikom nie tylko zachwycają swoim zjawiskowym wyglądem, ale również ciekawym połączeniem smaków! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia- każdy deser dopracowany do maksimum możliwości! 
 
 
Z nowymi doświadczeniami i mnóstwem inspiracji wracam na swoje Nastoletnie :). Bardzo dziękuję osobom, dzięki którym mogłam odbyć praktyki w stolicy, zdobyć kolejne bezcenne doświadczenie i wiedzę, która mam nadzieję, zaowocuje w najbliższym czasie. Z czystym sumieniem zachęcam Was do odwiedzenia hotelu Airport Okęcie w Warszawie i spróbowania wyrobów cukierni Czekolada Café.
 

11 komentarzy:

 1. Justynko, z wielką przyjemnością przeczytałam i obejrzałam Twój post :). Jaka to radość, gdy spełnia się marzenie. Gratuluję i pozdrawiam Cię serdecznie :).
  P. S. Byłaś w stolicy, więc dość blisko mojego miejsca zamieszkania :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Super ze są młodzi ludzie pelni pasji ! Chcialabym byc na Twoim miejscu, ale w moim stanie ( zaawansowana ciąża) to niemożliwe heh :) piękne zdjęcia :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę pozytywnie.Jeśli nie jest tajemnicą, proszę napisz jak można dostać się na praktyki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, ja myślę że to kwestia dogadania :) Wystarczy zadzwonic lub osobiscie przyjść i dowiedzieć się szczegółów. Pozdrawiam! ;)

   Usuń
 4. kuchniamarlenity21 stycznia 2017 16:44

  Widać rękę Iwaniuka;) prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bingo! Pan Michał to prawdziwy Mistrz Czekolady! :D Widzę, że również miała Pani okazję być w Czekolada Cafe? :)

   Usuń
 5. Gratuluje! ;) Przyjemnie czytać i oglądać tak świetny post! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. <3 :) To dla mnie naprawdę duże przeżycie móc uczyć się od najlepszych! :)

   Usuń
  2. I tak trzymaj :) Spełniaj swoje marzenia :)

   Usuń